Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

Serwis kąpieliskowy
Niepodległa do hymnu 2019
policja.pl
bip
fb
youtube
j_migowy
space 20px
Zostań jednym z Nas
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Serwis Służby Cywilnej
space2 20px

Najczęściej czytane

 1. Policjanci przez weekend udaremnili dwie próby samobójcze

  W miniony weekend policjanci z posterunku w Somoninie i Sulęczynie udaremnili dwie próby samobójcze. 28 i 31 letni mieszkańcy powiatu kartuskiego po odratowaniu zostali przekazani załodze pogotowia ratunkowego.

 2. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – Podsumowanie 2019 roku

  Policjanci sprawdzili jakie zagrożenia w 2019 roku na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa najczęściej zaznaczali goście i mieszkańcy powiatu kartuskiego. Podliczono liczbę zgłoszeń zamieszczonych na mapie przez internautów oraz zweryfikowano je pod kątem najczęściej występujących zagrożeń.

 3. BANINO - Punkt Przyjęć Dzielnicowego

  Począwszy od 7-go Sierpnia 2019r. w każdą środę w godzinach 17.00 - 20.00 mieszkańcy mogą zgłaszać swoje sprawy Dzielnicowemu. W budynku OSP w Baninie przy ul. Lotniczej uruchomiono Punkt Przyjęć Dzielnicowego.

 4. Śmiertelny wypadek w Lniskach

  W piątek w Lniskach doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku zderzenia dwóch samochodów śmierć na miejscu poniósł 41 letni kierowca renault. Troje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Sprawca wypadku był trzeźwy. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 5. Policja apeluje – Bądź widoczny na drodze!!!

  Jesienna pora to czas, w którym szybko zapada zmierzch, a poruszający się po drogach piesi stają się coraz mniej widoczni dla kierujących pojazdami. W przeciągu ostatniego tygodnia kartuscy policjanci już czterokrotnie pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem pieszego. Przypominamy, że nosząc odblaski po zmierzchu dbamy o nasze bezpieczeństwo.