Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja
KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU
Serwis kąpieliskowy
ABOUT POLISH POLICE
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym
Handel ludźmi to przestępstwo
Kampania na rzecz walki z narkomanią
Miesięcznik Policyjny
policja.pl
bip
fb
youtube
j_migowy
space 20px
1 % NA RZECZ FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Serwis Służby Cywilnej
Szukasz wsparcia specjalisty?
NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
space2 20px

Najczęściej czytane

 1. Wspólne działania policji i sanepidu podczas tegorocznych ferii zimowych- wspólnie zadbajmy o to, by było bezpiecznie

  Jak wiadomo, głównym zadaniem policjantów jest dbanie o bezpieczeństwo, także w czasie ferii zimowych jest to priorytetem. Wczoraj w miejscowości Wieżyca na ośrodku narciarskim „Koszałkowo” w ramach akcji profilaktyczno–edukacyjnej pod hasłem „Bezpieczne Ferie” i „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” policjantka z Kartuz rozmawiała z dziećmi o bezpiecznym wypoczynku podczas ferii zimowych. Przy tej okazji, funkcjonariuszka wraz z pracownikiem sanepidu prowadziła kontrole półkolonii.

 2. 17-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza Policji

  W miniony czwartek kartuscy policjanci zatrzymali 17-latka, który miał przy sobie blisko 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza Policji. Prokurator Rejonowy z Kartuz wystąpił z wnioskiem o zastosowanie wobec 17-latka środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł.

 3. Dzień Babci i Dzień Dziadka- Wspólnie zadbajmy o ich bezpieczeństwo

  Już w najbliższy weekend będziemy składać życzenia naszym ukochanym babciom i dziadkom. Czego powinniśmy im życzyć? Na pewno tego aby byli zawsze bezpieczni, a my powinniśmy im w tym pomóc. Wspólnie zadbajmy o ich bezpieczeństwo!

 4. Dwóch nietrzeźwych kierujących w tym jeden z nich spowodował kolizję drogową i oddalił się z miejsca zdarzenia- Apelujemy o trzeźwe myślenie na drodze!

  W miniony weekend kartuscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy prowadzili samochód pomimo tego, że spożywali wcześniej alkohol. Ponadto jeden z nich spowodował kolizję drogową oraz oddalił się z miejsca zdarzenia. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy o trzeźwe myślenie na drodze! Decydując się na jazdę pod wpływem alkoholu, narażasz na niebezpieczeństwo siebie i przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego!

 5. Był poszukiwany, teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  W minioną sobotę kartuscy policjanci zatrzymali 35-latka, który okazał się poszukiwany w celu odbycia kary roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Ponadto policjanci podczas kontroli jego samochodu i mieszkania zabezpieczyli 600 gramów marihuany, 2 kg amfetaminy i blisko 800 tabletek MDMA. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. 35-latek najbliższy rok i osiem miesięcy spędzi w areszcie.

Powrót na górę strony