POSTERUNEK POLICJI W CHMIELNIE - Posterunek Policji w Chmielnie - Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

Posterunek Policji w Chmielnie

POSTERUNEK POLICJI W CHMIELNIE


Uwaga! Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę i telefony komórkowe w godzinach pełnienia służby, a poza nimi rozmowy przekierowane są do dyżurnego jednostki. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub do dyżurnego. 

W przypadku nieobecności Twojego dzielnicowego kontaktuj się z Kierownikiem Posterunku Policji w Chmielnie asp. szt. Karolem Labuda, pod numerem telefonu 58 685 21 96.

 

 

Dzielnicowi Posterunku Policji w Chmielnie

 

Dzielnicowy rejonu służbowego nr XVI

sierż. Kamil Cymerman

MIEJSCOWOŚCI:  Chmielno, Garcz, Kożyczkowo, Lampa, Maks, Przewóz, Sznurki, Zawory
 

PLAN DZIAŁANIA PRIORYTETOWEGO

Zdiagnozowane zagrożenie w rejonie służbowym: Grupowanie się młodzieży, spożywanie alkoholu, dewastacja mienia w rejonie sceny na stadionie w Chmielnie.

Zakładany cel do osiągnięcia: Wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem, dewastacji mienia. Kontrola młodzieży przebywających we wskazanym miejscu.

Zadania: Uczestnictwo w działaniach prewencyjnych, prelekcje na temat skutków nadużywania alkoholu, zwiększenie służb obchodowych w zagrożonym rejonie, szczególnie w godzinach   popołudniowych i nocnych

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w działania: Szkoła Podstawowa w Chmielnie
 

tel. 685-21-98, kom. 571-335-172

e-mail: dzielnicowy.chmielno1@gd.policja.gov.pl


 

Dzielnicowy rejonu służbowego nr XVII

mł. asp. Patryk Hejna

MIEJSCOWOŚCI: Borzestowo, Borzestowska Huta, Cieszenie, Łączyńska Huta, Miechucino, Reskowo, Zajezierze


PLAN DZIAŁANIA PRIORYTETOWEGO

Zdiagnozowane zagrożenie w rejonie służbowym: grupowanie się młodzieży, spożywanie alkoholu, dewastacja mienia na terenie szkoły podstawowej w Borzestowie.

Zakładany cel do osiągnięcia: wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem, dewastacji mienia. Kontrola młodzieży przebywającej we wskazanym miejscu.

Zadania: uczestnictwo w działaniach prewencyjnych, prelekcje na temat skutków nadużywania alkoholu, zwiększenie służb obchodowych w zagrożonym rejonie, szczególnie w godzinach popołudniowych i nocnych.

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w działania: Przedstawiciele GKRPA oraz Szkoła Podstawowa w Borzestowie.

 

tel. 685-21-98, kom. 883-385-649

e-mail: dzielnicowy.chmielno2@gd.policja.gov.pl