Wiadomości

Pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Witolda Bronk

Data publikacji 08.07.2019

Komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Witold Bronk 28 lat swojego życia poświęcił służbie w Policji. Przekazywał swoje doświadczenie i wiedzę młodym policjantom. W piątek przeszedł na emeryturę. Pożegnał go Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach kom. Andrzej Kiełkowski, koledzy z pracy oraz wójtowie gminy Sierakowice i Sulęczyno. Obowiązki komendanta w Sierakowicach będzie pełnił asp.szt. Krzysztof Myszk, natomiast posterunkiem policji w Sulęczynie zarządzać będzie asp.szt. Jarosław Pyszka.

W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Witolda Bronk. Spotkanie odbyło się w Sierakowicach przy udziale kadry kierowniczej, kolegów policjantów oraz wójtów gmin Sierakowice i Sulęczyno. Komendant Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach kom. Andrzej Kiełkowski podziękował odchodzącemu  komendantowi Sierakowic asp.szt. Witoldowi Bronk za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby, jednocześnie życząc mu pomyślności w realizacji planów osobistych po przejściu na emeryturę. Na pamiątkę wręczył byłemu już komendantowi Sierakowic okolicznościowy grawerton.

asp.szt. Witold Bronk służbę rozpoczął w 1991r. w  Komisariacie Policji Gdańsk – Nowy Port, na stanowisku dzielnicowego. Od 1993r. służył w Kartuzach. Ostatnie 3-lata pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach.

Podczas uroczystości kom.Andrzej Kiełkowski powierzył również pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Krzysztofowi Myszk, oraz Kierownikowi Posterunku Policji w Sulęczynie asp.szt. Jarosławowi Pyszka.

Witoldowi Bronk składamy życzenia spokojnej emerytury, natomiast policjantom, którym dzisiaj zostały powierzone obowiązki na stanowiskach kierowniczych życzymy wytrwałości i sukcesów.