Wiadomości

Policjanci zapraszają mieszkańców Żukowa na „Debatę Społeczną”

Data publikacji 30.07.2019

Komendant Komisariatu Policji w Żukowie zaprasza mieszkańców na debatę społeczną. Spotkanie odbędzie się 31 lipca br. (środa) o godz. 18:00 w świetlicy budynku OSP w Żukowie.

Policjanci z Żukowa zapraszają na „Debatę Społeczną” mieszkańców gminy która odbędzie się w dniu 31 lipca 2019r. o godz. 18.00 w świetlicy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie. Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Komisariatu Policji w Żukowie zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Kartuzach jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania.

Wszystkich chętnych do dyskusji zapraszamy na debatę.