Uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

Wiadomości

Uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej

Data publikacji 12.11.2019

Pracownicy cywilni obchodzili swoje święto i za ich pracę podziękował im komendant kartuskiej policji kom. Andrzej Kiełkowski. W kartuskiej policji pracuje 36 osób zatrudnionych na stanowiskach cywilnych. Nie noszą munduru, nie widać ich na ulicach, ale ich praca jest równie ważna, ponieważ wspomaga pracę policjantów.

W miniony piątek o godzinie 10.00 w świetlicy kartuskiej komendy odbyła się uroczystość z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej. Wszystkim zebranym serdeczne podziękowania za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, sumienność i zaangażowanie w pracę, złożył kom. Andrzej Kiełkowski Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach oraz I Zastępca Komendanta kom. Tomasz Juński. W swoim wystąpieniu Komendant podkreślił jak ważna jest praca pracowników Policji. Poza gratulacjami i podziękowaniami pracownicy zostali wyróżnieni nagrodami pieniężnymi.

W uroczystości uczestniczyli również pracownicy z Korpusu Służby Cywilnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, którzy słowa podziękowania usłyszeli od Komendanta PPSP w Kartuzach bryg. Romualda Pituła i Zastępcy Komendanta mł. bryg. Leszka Formela.