Wiadomości

Policja poszukuje świadków niebezpiecznej jazdy kierowcy BMW.

Data publikacji 14.11.2019

Kartuscy śledczy poszukują kierowców, którzy w dniu 10 sierpnia 2019 roku, jechali z Kartuz w kierunku Brodnicy Górnej i byli zmuszani do hamowania lub zjazdu na pobocze, w związku z nieprawidłowymi manewrami wykonywanymi przez kierującego BMW.

W dniu 10 sierpnia 2019 roku dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierowcy bmw, który jadąc z Brodnicy Górnej w kierunku Kartuz, swoimi manewrami zmuszał kierowców jadących z przeciwka do hamowania lub zjazdu na pobocze. W to miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego, który zatrzymał pojazd do kontroli. Jak się okazało kierowca BMW miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dokumentacja z tego zdarzenia została przesłana do wydziału dochodzeniowo – śledczego.

Teraz kartuscy śledczy poszukują kierowców, którzy chcąc uniknąć zderzenia z BMW byli zmuszani do hamowania lub zjazdu na pobocze. Osoby te proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie mł. asp. Robertem Szweda pod numerem telefonu 58 685-22-59 lub Naczelnikiem WDŚ KPP Kartuzy podkom. Krzysztofem Karczewskim pod numerem telefonu 58 685-21-20.